Archero Kody – Opis

Oto Twoja szansa na wyeliminowanie wszystkich potworów za pomocą swoich zabójczych grotów i strzał. Archero to bardzo interesująca gra akcji stworzona przez firmę HABBY. W skrócie w gierce chodzi o to aby opanować sztukę walki na tyle by pokonać wszystkich przeciwników. Każdy poziom daje nowe wyzwania dla gracza. Cały czas musisz udoskonalać swój sprzęt oraz postać. Oczywiście każda kolejna plansza jest trudniejsza od poprzedniej i wymaga coraz większego skilla, no chyba, że korzystasz z naszej autorskiej aplikacji Archero Hack ! Odpal tę super grę i pokaż jaki masz skill.

Niestety jak w większości gier tego typu także Archero ma wbudowaną wewnętrzną walutę, która można kupić za prawdziwe pieniądze. Doskonale wiemy jaką różnicę osiąga się płacąc prawdziwe pieniądze za ulepszenia swojej postaci. Nie każdy gracz posiada środku, które może dowolnie wydawać na kolejne upgrady w grze.

Archero Hack na Gemy (Gems) oraz Monety (Coins)

W grze Archero są 2 podstawowe waluty Klejnoty oraz Monety. Aby wyczyścić każdego potwora na każdej planszy potrzebujesz waluty w bardzo dużych ilościach. Jednak nikt nie będzie w stanie zebrać wystarczającej ilości na każdym poziomie bez pomocy naszej aplikacji Archero Kody. Niektórzy gracze nie zgodzą się z tą opinią. Oczywiście można kupić gemy i monety za prawdziwe pieniądze, jednak będzie to kosztowne i nie każdego stać na takie codziennie wydatki.

Większość z graczy preferuje otrzymywanie wirtualnej waluty za darmo bez wydawania prawdziwej gotówki. Oczywiście każdy z nas z odrobiną cierpliwości i czasu może dojść do poziomu w którym będzie miał wystarczającą ilość gemów oraz monet, jednak nie każdy z nas jest cierpliwy i ma czas na takie czasochłonne zadania. Oto porady jak to zrobić bez czitów:

  • Unicestwiaj potwory szybciej aby dostać większe nagrody za przejście poziomu – Na każdej planszy zadaniem gracza jest wyeliminowanie pewnej ilości potworów aby przejść do następnego levelu. Kiedy skończymy dany poziom dostaniemy odpowiednią nagrodę. Najczęściej są to wybierane losowo monety, gemy oraz energia. Czym szybciej zniszczysz wszystkich wrogów tym większą nagrodę dostaniesz.
  • Oglądaj filmy reklamowe – W trakcie gry zobaczysz pełno filmików reklamowych. Za każdym razem kiedy obejrzysz taki film dostaniesz trochę gemów oraz energii jako nagrodę. Czym więcej reklam oglądasz tym więcej kasy dostajesz. Więc zalecamy oglądanie reklam od początku do końca.
  • Rób dodatkowe misje znajdujące się na pasku zadań – Każdego tygodnia dostępne są nowe misje specjalne. Można brać w nich udział i wygrywać na prawdę znaczące ilości gemów. Należy nadmienić, że misje specjalne są dużo trudniejsze niż standardowe. Jeśli zdecydujesz się na uczestnictwo w takich zadaniach specjalnych musisz się dobrze przygotować w innym wypadku szybko zostaniesz pokonany.
  • Używaj naszą aplikację Archero Hack – Nasz hack do Archero pozwoli generować dowolną ilość waluty bez żadnego wysiłku.

Hack Archero – Darmowe Gemy i Monety

Umiejętności w Archero są jedną z najważniejszych mechanik gry. Jest bardzo dużo umiejętności których można się nauczyć i zdobyć w krótkim czasie. Jest 6 najważniejszych poziomów w tej grze, nazywają się: A, B, C, D, E oraz S. Najlepiej skupić się na ostatnio poziomie S. Są to najlepsze umiejętności niezbędne na wyższych poziomach. Dzięki nim mamy bardzo dużą moc oraz obronność. Powinieneś dobrze się zastanowić, którą umiejętność przejąć kiedy będziesz na 20 poziomie.

Podsumowując jeśli lubisz grę Archero i zawsze marzyłeś aby zawalczyć w rankingu najlepszych graczy to nasze kody do Archero będą idealnym początkiem przygody. Dzięki nim wygenerujesz dowolną ilość monet i diamentów kiedy nadejdzie taka potrzeba. Dodatkowo odblokujesz odpowiednie umiejętności w idealnym dla siebie momencie. Nasz Hack na Archero jest praktycznie nie wykrywalny, każde połączenie przechodzi przez anonimowe proxy i jest porządnie zaszyfrowane. Poza tym potrzebujemy jedynie nick lub emaila na który zarejestrowana jest gra i można ruszać. Nie jest wymagane żadne hasło ani inne wrażliwe dane jak u konkurencji. Możemy się pochwalić blisko stu procentową skutecznością hakowania.

Oficjalna Strona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *