Taonga Kody – Opis

Gra Taonga z miejsca stała się wielkim hitem gromadząc miliony graczy przed ekranami komputerów. Wiadomo jak popularne są gry farmerskie w naszym kraju dlatego popularność tego tytułu wcale nie dziwi. Jednak co ostatnio zdarza się coraz częściej gra ma zaimplementowane mikro płatności dzięki którym można znacznie przyspieszyć rozgrywkę. Aby zdobyć więcej złota czy diamentów należy wydać prawdziwą kasę. To dlatego stworzyliśmy aplikację Taonga Hack dzięki której wygenerujesz dowolną ilość energii, diamentów oraz złota a Twoje życie na wyspie stanie się dużo łatwiejsze.

O Czym jest sama gra? Otóż kiedy bohater otrzymuje tajemniczy list postanawia wyruszyć na bezludną wyspę. Zastaje tam budynki w ruinie oraz brak cywilizacji. Teraz tylko Ty możesz przywrócić tam lokalną populację i dać wyspie drugą szansę na rozwój. Aby tego dokonać musisz wykonywać zadania, najróżniejsze questy i budować budynki całkowicie od podstaw. Gra cierpi niestety z powodu wiecznego niedoboru podstawowych walut w grze energii, złota i diamentów. Aby je zdobyć trzeba spędzić masę czasu w grze lub skorzystać z naszych kodów do Taonga.

Taonga Hack – Jak zdobyć diamenty, energię i złoto

Należy zacząć od zatrudnienia pracowników i zbudowania pierwszego bungalowa. Ze wzrostem naszego poziomu gracz będzie mógł budować coraz to nowsze budynki oraz kupować coraz lepsze przedmioty. Do przyspieszenia rozwoju powinno się wykorzystywać lokalnych mieszkańców. Każde zadanie zużywa energię wyspy Taonga. Można ją doładować za pomocą diamentów, które są kupowane za prawdziwe pieniądze. Oczywiście możliwe jest granie bez wydawania prawdziwej kasy jednak sama gra znacznie się wydłuża i mocno ogranicza nasze możliwości rozwoju.

taonga kody

Sterowanie w grze jest bardzo proste, wszystkie czynności wykonuje się za pomocą myszki a gra się w jednej z popularnych sieci społecznościowych. Użyj swoich zdolności i odbuduj tę cudowną wyspę. Zacznij od naprawy bungalowa, wybuduj kuchnię oraz młyn. Aby przeżyć trzeba stworzyć zamknięty obieg produkcji jedzenia i budowania przydatnych budynków. Następnie warto zająć się farmerstwem. Stwórz pola kukurydzy, zbieraj je i wysyłaj do młynów w których zostanie stworzona mąka dzięki której będziemy mogli wypiekać chleb w swojej kuchni. To wszystko jest potrzebne aby utrzymać swoich pracowników na wyspie.

Hack Taonga The Island Farm – Opis

Gierka jest dosyć rozbudowana ale posiada kilka najważniejszych mechanik i zalet wartych wymienienia, oto one:

  • Piękna kolorowa grafika oraz cudowne krajobrazy
  • Setki bardzo zróżnicowanych zadań i questów do wykonania
  • Ogromna ilość budynków oraz przedmiotów do wykorzystania w grze
  • Możliwa interakcja z innymi graczami
  • Można sprzedawać swoje zbiory i przedmioty sąsiadującym wyspom i zarabiać w ten sposób kasę
  • Najważniejszy plus możliwość posiadania własnej, tropikalnej wyspy

Gra jest Twoim biletem do zamieszkania na prywatnej wyspie marzeń. Jeśli lubisz tego typu gry o farmie to tutaj poczujesz się jak w domu i spędzisz dziesiątki godzin. W skrócie gracz musi opanować chaos na swojej nowej wyspie, zwiększyć populacje mieszkańców oraz pracowników i przekonać ich do pracy. Należy ją oczyścić ze wszystkich ruin i zniszczonych budynków, wykosić chaszcze i tchnąć nowe życie w naszą piękną wyspę. Wielu graczy wie, że istnieją kody i hacki do Taonga ale mało który umie ich porządnie użyć. Z naszym hackiem nie będzie takiego problemu ponieważ jest bardzo łatwy w użyciu.

Połączenie jest szyfrowane i następuje przez nasze prywatne serwery proxy. Same serwery są prawie codziennie zmieniane aby ryzyko bana było marginalne. Najważniejsze, że dzięki hackowi można dużo szybciej rozwinąć swoją wyspę i zbudować piękne farmy, które dostarczą bezmiar surowców potrzebnych do gry. Niestety nie tylko w prawdziwym życiu ale również w tej grze stworzone raju na ziemi jest bardzo drogie i wymaga dużo gotówki. Złoto jest wykorzystywane do budowania i udoskonalania budynków natomiast diamenty do znacznego przyspieszenia tego procesu.

Darmowa Energia, Diamenty i Złoto do Taonga The Farm Islands

Energia w grze Taonga jest po to aby ograniczyć prędkość rozwoju gracza i aby developer gry mógł na tym zarobić jak najwięcej kasy. Z każdym poziomem rozwój wyspy bardzo wyhamowuje właśnie ze względu na wieczne braki w energii, które można uzupełnić poprzez zakup diamentów za prawdziwe pieniądze. Gracz z każdą kolejną godziną w grze musi sadzić coraz rzadsze rośliny oraz stawiać droższe konstrukcję dzięki czemu coraz więcej energii to kosztuje.

Przez takie działania developerów miła i relaksacyjna gra zmienia się w nudny symulator czekania. Dlatego nasza aplikacja Taonga Hack jest tak potrzebna aby utrzymać grywalność i miodność tej bardzo dobrej produkcji. Zachęcamy do używania jej nawet parę razy dziennie !

Oficjalna Strona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *