Coin Master Kody – Opis

Witamy w epickiej przygodzie która zabierze Cie w podróż wraz z królem wikingów obsesyjnie uzależnionym od kręcenia kołem i zdobywaniu złotych monet wraz z innym przedmiotami. W poniższym artykule przybliżymy Wam również naszą najnowszą aplikację Coin Master Hack dzięki której wygenerujecie dowolną ilość darmowych spinów (spins) oraz złotych monet (coins). Dzięki pomocy naszych kodów do Coin Masters zostaniecie prawdziwymi mistrzami w tej super gierce.

Coin Master Hack – Opis Aplikacji

 Jesteśmy dumni z naszego najnowszego hack do Coin Master który zawiera masę funkcji dzięki którym oszczędzicie masę prawdziwych pieniędzy. Nasze czity do Coin Master są całkowicie darmowe i takie pozostaną na zawsze. Nikogo nie obciążamy żadnymi rachunkami za użycie naszej aplikacji. Oto najważniejsze zalety Coin Master Hack:

 • Nasz hack jest całkowicie darmowy i taki pozostanie
 • Obsługa wszystkich znanych przeglądarek internetowych jak Firefox, Chrome, Safari, Edge i innych
 • Support dla wszystkich znanych systemów od Androida przez iOS po Windows oraz Linux
 • 100% bezpieczny do użytkowania, zero wirusów bądź innych robaków
 • Nie trzeba ściągać niczego na swój telefon czy komputer. Cała magia odbywa się online.
 • 100% zabezpieczenia Twojego konta przed wykryciem
 • 100% bezpieczeństwa dla Twojego adresu Ip, nasz generator używa anonimowych proxy.
 • Generowanie dowolnej ilości spinów i darmowych monet oraz dodawanie ich do Twojego konta.

Hack Coin Master Darmowe Spiny i Coins

Coin Master jest połączeniem gry hazardowej z grą strategiczną oraz budowlaną, otóż gracz kiedy nie kręci kolejnych spinów buduje wioskę. Do budowania wioski wymagane są złote monety. Za każdym razem kiedy zaczynasz nową grę dostaniesz 75000 złotych monet. Jednak koszt zakupu początkowej wioski to 60000 złotych monet.

Za każdym razem kiedy upgrejdujesz budynek w swojej wiosce kosztuje Cię to jedną gwiazdkę. Aby wybudować nową wioskę potrzebujesz 20 gwiazdek. Jednak za każdym razem kiedy odblokujesz nową wioskę dostajesz porządny bonus. Te koszyki z bonusami są zazwyczaj darmowymi spinami oraz monetami które powinny być wykorzystane na zakup nowych budynków i przedmiotów dla Twojej wioski.

Kiedy zaczynasz nową grę otrzymujesz 8 darmowych spinów, jednak po tym za każdą godzinę otrzymasz 5 darmowych spinów. Dzięki spinom na maszynie w Coin Master masz szansę na kilka ciekawych bonusów:

 • 1. Młot (Hammer)Młot jest podstawowym i najbardziej powszechnym przedmiotem do zdobycia w Coin Master. Młot jest potrzebny przede wszystkim do lootowania monet. W grze dostaniesz 5 miejsc w wiosce przeciwnika w które możesz uderzyć. Warto pamiętać, że młot może zostać użyty tylko 1 raz po czym znika. Jedyna rzecz która może zablokować młot to tarcza. Jeśli wioska wroga ma tarczę wtedy młot zostanie zmarnowany i nie dostaniesz za taki atak żadnych monet.
 • 2. Tarcze (Shields) – Drugim najbardziej pożądanym itemem w grze Coin Master jest tarcza. Tarcze mogą zostać użyte aby chronić swoją wioskę przed każdym atakiem z rąk innego gracza. Tarcza może ochronić Twoje najważniejsze surowce oraz inne przedmioty podczas ataku drugiego gracza. Niestety podobnie do młota tarcza może być użyta tylko raz po czym staje się bezwartościowym śmieciem. Dlatego warto inwestować kasę w nowe tarcze.
 • Świński ryj (Pig Face) – Jest to jedna z bardziej rzadkich rzeczy które możesz zdobyć w grze Coin Master. Kiedy jesteś w posiadaniu świńskiego ryja masz szansę na atak Coin Mastera z obcej wioski. Jeśli zaatakujesz szefa wioski masz szansę wejścia w posiadanie bardzo dużej ilości złotych monet. Szansa na pokonanie Pana danej wioski jest całkiem wysoka. Świński ryj jest bardzo losowy ale dzięki niemu można zdobyć masę złotych monet jednorazowo.
 • Złote monety (Coins) – Jedną z najciekawszych rzeczy które możesz zdobyć w Coin Master są złote monety. Nawet jeśli nie zdobędziesz żadnego z powyższych przedmiotów masz szansę na złote monety. Więc nie ma co się smucić jeśli za każdym spinem wylatują tylko te coinsy.

Podsumowanie naszych kodów do Coin Master

Jak już zapewne wiecie jest bardzo trudno o darmowe spiny i monety w grze Coin Master bez wydawania prawdziwych pieniędzy. Dlatego warto obczaić nasz Hack do Coin Master i spróbować wygenerować dowolną ilość spinów oraz monet w czasie poniżej 1 minuty !

Oficjalna Strona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *